obklady a dlažby

sanita

bazény a vany

podlahy a dřevo

stavební chemie

Podlahy a dřevo

Dřevěné podlahy

par-ky

Jelikož každá dřevina má svůj osobitý charakter a díky němu svou zcela zvláštní atmosféru, sestavila PAR-KY široký sortiment dýhovaných parket. PAR-KY vám rozšiřuje znalosti o těch nejušlechtilejších dřevinách celého světa

Teka

Kvalita TEKA v kombinaci s možností různých typů parket zaručí, že si určitě vyberete tu správnou podlahu. Ať už klasické, elegantní nebo krátké díly, ať evropskou nebo exotickou dřevinu, s parketami TEKA si můžete vyplnit každé přání.

sigha

Singha Parket je vícevrstvá dřevěná podlahovina s povrchem z masivního dřeva, s 3 mm silnou nášlapnou vrstvou z ušlechtilých dřevin a vysokou odolností proti povrchové vlhkosti. Díky středům, které jsou vyrobeny z Hevey, jsou podlahy na podlahovém vytápění výrazně stabilnější vůči teplotním a vlhkostním změnám než běžné výrobky evropských výrobců používajících středy smrkové.

solidfloor

Třívrstvé dřevěné podlahy se 4 mm nášlapnou vrstvou a 1 mm mikrofází se spojem pero-drážka s povrchovou úpravou HS oxidativní olej. Řada Vintage ve Vás probudí antickou atmosféru k životu.

mazzoretto

Každý obor má své luxusní značky, podporující prestiž majitele, požadujícího nekompromisní kvalitu. V oboru dvouvrstvých dřevěných parket se k takovým řadí již tradičně italský výrobce MAZZONETTO.

sipa

Dvouvrstvé dřevěné parkety ekonomické třídy, které Vás jistě zaujmou svými vynikajícími užitnými vlastnostmi. Na spodní vrstvě břízové překližky je nalisována 4 mm nášlapná vrstva. Vedle standardních dřevin (Dub evropský, Buk lehce pařený, Bambus, Javor americký, Javor čínský, Ořech ame vrický, Třešeň americká) si můžete z nabídky také vybrat exotické a zajímavé dřeviny jako jsou např. Afrormosia, Cabreuva Vermelho, Doussie, Iroko, Jatoba, Merbau, Teak Burma, Ipe, Ovangkol a Tigerwood).

Laminátové podlahy

alsa floor

Laminátová plovoucí podlaha splňující vysoké nároky na povrchovou odolnost v komerčních prostorách v zátěžových třídách AC3/31, AC4/32, nově AC5/33, je vyráběna v tloušťkách 7, 8, 12 mm s licenčním zámkem UNILIN.

Exclusive

mocaicid'asolo

Dřevěná mozaika je výrobkem, který Vám otevírá mnoho nových perspektiv. Vám, kteří oceníte pohodu a přirozené vyzařování dřeva v každé oblasti bydlení i práce. Odpovídající výběr barev a struktur je poskytnut díky bohaté paletě vzácných dřevin, které se používají k provedení pokládacích prvků.

teka

Čtvercová parketa určená pro celoplošné lepení nebo plovoucí pokládku.

Korkové podlahy

likor

Korkové podlahy pro celoplošné lepení

likor

Korkové podlahy plovoucí

likor

Korkové podlahy Colorcork.

Přírodní linoleum

likor

Jedinečné přírodní linoleum - vyráběno ze 100% přírodních surovin technologií šetrnou k životnímu prostředí.